Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Písecká čtyřka

    pondělí 19.8 19:30 - Lázně Vráž u Písku

    Hudební kapela Josefa Nováka.

  • Enkaustika aneb Krácení dlouhé chvíle pana Josefa Novotného

    pondělí 1.7 až Úterý 31.12 - Strakonice - Šmidingerova knihovna

    Obrázky tvoření žehličkou a voskem

Zobrazit všechny události
 

Hru kočky s myší připomínal jarní hokejbal u Otavy

PÍSEK - Ve třetím domácím utkání v řadě hostil za příjemného slunečného počasí písecký Švantlák v nejvyšší krajské hokejbalové soutěži mužů B tým Prachatic. Hosté dorazili k Otavě s mnoha dorostenci, domácí proti nim nasadili pouze osmičku hráčů do pole, když někteří, jako např. kanonýr Milan Hromádka, byli manželkami přinuceni vykonávat, nebo je snad i vykonávali dobrovolně, rodinné povinnosti. Přesto bylo od začátku jasné, že všechny body zůstanou v domácí Orange aréně. Velký střelecký koncert předvedl Martin Kozák, který se přesunul do útoku a zaznamenal čtyři branky a několik dalších šancí ještě nevyužil. Gólový účet utkání uzavřel další sváteční střelec Kamil Čama Tajbl.

HC Švantlův Dvůr Písek - HBC Prachatice B 15:3 (6:0, 5:2, 4:1)
Branky a nahrávky: 3. Přibyl ( Habart, Tajbl), 4. Šperl (Habart), 9. Kozák (R. Volf R., Habart), 11. Rod (Kozák), 12. Kabele (Šperl, Habart), 14. Kozák (Šperl, Rod), 19. R. Volf (Tajbl), 19. Kozák (Habart, Rod), 24. Kozák (Rod, Habart), 24. R. Volf (Rod, Tajbl), 26. Habart (Přibyl), 31. Habart (Rod), 35. Kabele (Rod, Šperl), 43. Šperl (Kozák, Kabele), 43. Tajbl (Rod, Kozák) - 24. Zimundl (Matoušek, Eichner), 27. Čertík (Šilhán), 35. Valenta (Matoušek)

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace