banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Letní koncert pěveckého souboru Regina Vodňany

    středa 26.6 18:00 - Vodňany, Husův sbor

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Jak na zhruba dva a půl milionu z prachatického rozpočtu poradí seminář

Ilustrační foto.  , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

PRACHATICE – Prachatická radnice i letos připravila seminář pro žadatele o městské granty. Na ty je letos v rozpočtu vyčleněno dohromady 2,4 milionu korun a žádosti bude možné podávat od 28. ledna. Před tím se ale žadatelé mohou na semináři dozvědět, na co je možné žádat a jak žádost zpracovat. Těmito granty město podporuje aktivity svých obyvatel.

 

Seminář se uskuteční v pondělí 14. ledna ve velké zasedací místnosti prachatické radnice na Velkém náměstí. V patnáct hodin začne seminář pro výzvu číslo jedna „talentované děti a mládež" a pro výzvu číslo dvě „volnočasové aktivity" a v šestnáct hodin pak pro výzvu číslo tři „podpora sportu". Na otázky tu budou odpovídat garantky jednotlivých výzev.

V programu pro talentované děti a mládež je připraveno celkem sto tisíc korun. Ve druhém programu na podporu volnočasových aktivit půl milionu korun a 1,8 milionu korun je pak v programu pro sportovce. Žádosti bude možné podávat od 28. ledna do konce února. 1. března se pak na radnici budou otevírat obálky. Výzvy a formuláře je možné najít na webu města v sekci Město Prachatice v odkazu Granty – dotační tituly.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace