banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Jedinečná příležitost vyzkoušet si golf. Už v sobotu na Hluboké

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU - Pro některé nezasvěcené představují golfisté poněkud zvláštní skupinu lidí, kteří se procházejí s podivnými vozíky, sem tam mávnou podivným klackem a to vše prohlašují za sport. Další, kteří si už nějaký ten úder zkusili, ví, že to není až tak jednoduché.

Ale naprostá většina těch, kteří se k holi nějakým způsobem dostali, odpálili svůj první míček a pak jej dostali do jamky, se do tohoto nádherného sportu naprosto zamilovala. Někteří proto, že je golf chytil a začali se mu věnovat soutěžně, někteří jen kvůli odpočinku a někteří proto, že v této hře, díky propracovanému systému, může změřit síly naprostý začátečník s profesionálem. A bude to rovnocenný souboj. Ale úplně pro všechny je golf parádní relaxační záležitost. Hra golfu, totiž představuje naprosto přirozený pohyb, v přírodním prostředí a stal se tak ideální protiváhou dnešního sedavého a hektického způsobu života. A navíc na rozdíl od většiny jiných sportů, s golfem se dá začít naprosto kdykoliv a hrát se dá až do opravdu pozdního věku. Nevěříte? Pochybujete? Nevadí. Máte možnost si sami tuto nádhernou hru vyzkoušet.

Už v sobotu 5. května v Golf Resortu Hluboká. Ideální příležitost vzít celou rodinu a zajít si, pod dohledem Pavla Ambrože, golfového trenére roku 2016 vyzkoušet, jak se budou údery dařit vám. Od jedenácti dopoledne, do čtyř hodin po obědě, proběhne každou celou hodinu golfová lekce, právě pod vedením Pavla Ambrože. Co je potřeba vzít si sebou? Vlastně nic. Veškeré potřebné vybavení vám zdarma zapůjčí přímo na místě. A golfové lekce, jsou také zcela zdarma. Taková možnost se už hned tak nenaskytne. A pro ty, kteří vydrží celý den, proběhne od pěti odpoledne ukázka správné hry na jamce. Ale zaručuji, že se vám z nádherného prostředí nebude vůbec chtít. Ti co se rozhodli už teď, se mohou přihlásit na emailu recepce@golfhluboka.cz anebo na telefonu 776 826 376. Ale určitě se nic nestane, pokud přijedete bez ohlášení. V Golf Resortu Hluboká ještě nikoho neodmítli. Neváhejte, a v sobotu 5. května dorazte do nádherného areálu pod hlubocký zámek. Kde je Hluboká nad Vltavou všichni vědí. Ti, kteří nevědí mají navigaci, a ve městě už stačí sledovat navigační tabule. Ty vás bezpečně dovedou přímo na místo.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace