banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

K nehodě motocyklu v Husinci letěl vrtulník

HUSINEC – Vrtulník musel letět dnes v poledne k dopravní nehodě, která se stala v Husinci na Prachaticku. Při ní došlo ke střetu auta s motocyklem, kdy řidič motorky nedal přednost protijedoucímu vozidlu. Nehoda se stala na křižovatce silnic II. třídy číslo 145 a 144. „Řidič Yamahy, cizinec, který zatáčel vlevo ve směru od Prachatic na Vimperk, nedal přednost v jízdě osobnímu vozidlu Citroen. Jeho řidička jela rovně ve směru od Vlachova Březí, čímž došlo ke střetu motocyklu s pravou přední částí osobního vozidla. Od něj byl motocykl dále odražen na stojící osobní vozidlo Škoda Fabia, které jelo ve směru od Vimperka a dávalo přednost vozidlu Škoda Fabia,“ upřesnila prachatická policejní mluvčí Martina Joklová. Při nehodě utrpěla spolujezdkyně motocyklisty těžká zranění, se kterými byla letecky transportována do nemocnice. Ostatní účastníci vyvázli bez zranění, alkohol u řidičů vyloučila dechová zkouška. Hmotná škoda na motocyklu a vozidlech byla odhadnuta na 50 tisíc korun.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace