Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta

    pátek 6.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Komická opera.

  • Bertolt Brecht Zadržitelný vzestup Artura Uie

    pátek 6.12 19:00 - Bouda, České Budějovice

    Politická komedie.

Zobrazit všechny události
 

Kam po základce? SPŠ a VOŠ Písek

Chcete se vzdělávat v perspektivních technických oborech, které se zabývají informačními, komunikačními a přenosovými systémy nebo elektrotechnikou a jejími aplikacemi v řídicích systémech v průmyslu i v domácnostech? Chcete se kvalitně připravit na VŠ studium, zajímá vás projektování v elektrotechnice? Pak právě vám nabízí naše škola, SPŠ a VOŠ Písek, vhodné podmínky odborného vzdělávání. Vybavení odborných učeben je průběžně modernizováno, proto je běžné při výuce pracovat s nejmodernější technikou, která se používá v průmyslové výrobě, technickém vybavení budov a v administrativě i při zpracování a přenosu informací či projektování v elektrotechnice.

V návaznosti na požadavky z praxe jsou do výuky aktuálně zařazeny aplikace obnovitelných zdrojů energie, inteligentních domácností, síťové akademie, Oracle akademie, projektování v elektrotechnice, IoT. Spolupráce s významnými zaměstnavateli Jihočeského kraje, mezi které patří JETE a ČEZ, Rohde&Schwarz, Schneider-Electric, Vertiv Nišovice, Kunststoff-Fröhlich, ELO+, je inspirací pro technické studium s perspektivou dobrého uplatnění na trhu práce.

-pi-

 

Další zprávy z regionu

 
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace