Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Mosty

    sobota 17.8 18:00 - Planá nad Lužnicí, Ostrov

    Art festival.

  • Tata boys

    sobota 17.8 20:00 - Veselí nad Lužnicí, Hlavní parkoviště veselských pískoven

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Kdo má rád a EKG holter

Snímek nemocnice z akce , Autor: Fotosféra

Snímek nemocnice z akce     Autor: Fotosféra

PRACHATICE – Na třetím ročníku Kdo má rád a jeho koncertu, konaném v polovině června, se vybralo přes padesát tisíc korun pro dětské a novorozenecké oddělení prachatické nemocnice, a to na pořízení 24hodinové monitorace činnosti srdce (EKG holter) pro dětské pacienty kardiologické ambulance i pro novorozence. Právě tuhle středu, 5. listopadu, bude přístroj slavnostně předán za přítomnosti zpěváka Martina France a skupiny Holki, kteří vystoupili na večerním dobročinném koncertu.

Na koncertu se do jižních Čech sjeli francouzská herečka a šansoniérka Chantal Poullain, zpěvák Martin France, kteří si spolu zazpívali duet Co s námi bude dál, navíc se dohodli, že od příštího ročníku se Chantal stane patronkou tohoto koncertu. Dále pak český Tom Jones Martin Chodúr. Ze slovenského turné si odskočil zpěvák Thomas Puskailer a skupina Holki, Jarek Šimek, Davide Matiolli, jedenáctiletý zpěvák Tomáš Ringel, operní zpěvačka Pavlína Senič, Gabriela Gunčíková, kouzelník Radek Bakalář, Marcela Holanová s Ivanem Rosslerem a další.
Primář dětského a novorozeneckého oddělení nemocnice Prachatice Jan Kylián převzal šek s konečnou částkou lehce přes padesát tisíc korun a pozval účinkující na podzim, ve středu 5. listopadu, do prachatické nemocnice na slavnostní předávání přístroje, který se za tuto částku pořídí.

Jihočeské týdeníky tehdy byli u toho, a tak nesmějí chybět ani tentokrát.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace