Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ochotnický soubor Copánek

    neděle 20.10 10:00 - Písek, KD

    Divadlo pro děti.

  • The Muh Trio - The Art of Jazz Trio

    neděle 20.10 18:00 - Písek, Trojice

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Kdo si užije rodinný pobyt na Monínci

V předchozích třech číslech našich novin a na portálu Jižní Čechy TEĎ (www.jcted.cz), jste se seznámili s novinkami a proměnami, kterými prošel Areál Monínec. Navíc jsme dali prostřednictvím naší soutěže někomu možnost aby si novinky v areálu vyzkoušel. Připravili jsme soutěž o třídenní (tři dny, dvě noci) rodinný pobyt (dva dospělí + dvě děti) na Monínci. Termín si může výherce domluvit s provozovateli tak, aby všem vyhovoval.

Středočeský Areál Monínec ležící asi půl hodinky jízdy od Tábora a hodinu jízdy od Českých Budějovic anebo od hlavního města, už dávno není pouze lyžařským areálem. Nově nabízí například venkovní bazén, dětské hřiště, ale i třeba obří kuličkovou dráhu, maxiskluzavku a na sousedním Pilském rybníce aquazorbing nebo ježdění na paddleboardech. Kdo chce, může si vyzkoušet bikovou trať, kterou se svým týmem navrhnul otevřel dvojnásobný mistr světa v biketrailu Josef Dressler. Pokud by to někdo náhodou nevěděl, areál ležící na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje v srdci České Sibiře a Českého Meránu, je rájem pro cyklisty. Široká síť cyklostezek z něj dělá ideální místo pro cykloturistiku. Na své si ale přijdou třeba i milovníci golfu. Golfové hřiště Čertovo břemeno uspokojí nároky každého hráče. Přímo nad moníneckým areálem leží jeden z nejvyšších vrcholů Čertovy hrbatiny - Javorová skála. A tady jsme u jádra naší soutěže. Právě správná odpověď na otázku - jak se jmenuje vrchol, který leží přímo nad areálem Monínec – dávala šanci zmiňovaný rodinný pobyt vyhrát. Odpověď je samozřejmě už jasná. Javorová skála.

A jak že to dopadlo?

Zájem o soutěž byl opravdu velký. Do redakčního emailu přišlo více než tři stovky, přesně 320, správných odpovědí. No a v pondělí 8. července, krátce po desáté hodině dopoledne, bylo definitivně rozhodnuto. Rodinný pobyt od nás dostane Marcela Karasová z Rakovic u Čimelic. Výherkyni přejeme aby se jí v areálu spolu s rodinnou líbilo a těm, kteří tentokrát to štěstí neměli slibujeme, že se na Monínec určitě ještě vrátíme a třeba zase nějakou soutěž vymyslíme.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace