banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Majálesový program odstartovalo ve Vimperku Canto a mladí bubeníci

 Autor: Stanislav Hubáček

    Autor: Stanislav Hubáček

VIMPERK – Ve Vimperku na prostranství před gymnáziem začal včera doprovodný program festivalu Majáles Vimperk. Pětidenní doprovodný program odstartovalo vystoupení místního pěveckého sboru Canto a také bubenická show žáků základní umělecké školy. Pro doprovodný program vyrostla před gymnáziem takzvaná Majálesová zóna. Doprovodný program bude pokračovat až do pátku. Najdete ho v naší fotogalerii.

 

Festival už popáté připravují party místních nadšenců spojených ve spolcích Mission Vimperk, v Muzejním spolku Vimperského panství a Vimperk žije s Prostorem Vimperk a také s podporou vimperského městského kulturního střediska. Samotný festival se bude konat v sobotu 18. května od dvanácti hodin a jeho hlavní hvězdou tentokrát bude zpěvák Ben Cristovao. Přijede také nestárnoucí Vypsaná Fixa nebo Sto zvířat a budějovické trio VEES. Nebude také chybět pohádka pro nejmenší na úvod programu.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace