Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Seniorský večer - Milevská čtyřka

  Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

  Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

 • Miroslav Donutil - Cestou necestou

  Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Mistři! Hokejisté Strakonic ovládli krajskou ligu

STRAKONICE - Potvrdili, že jsou nejlepší! Strakoničtí hokejisté po vítězství v základní části krajské ligy opanovali i play-off. Ve finále porazili Český Krumlov 2:1 na zápasy, když rozhodující duel v neděli 1. dubna zvládli doma až v samostatných nájezdech. Lepší zápletku série mít nemohla... Po základní hrací době byl stav 3:3 (1:1, 1:1, 1:1), následné pětiminutové prodloužení gól nepřineslo, až samostatné nájezdy. V první sérii, kdy jelo pět hráčů na každé straně, uspěl za domácí Martin Müller, za hosty Kamil Šťastný. V šesté sérii vstřelil rozhodující gól strakonický Martin Všetečka, který byl i autorem vyrovnávací trefy na 3:3. To on byl hrdinou střetnutí, které se hrálo před parádní kusilou necelých dvou tisícovek diváků!

Diskuse k článku - 19 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Na youtube. com Nájezdy HC Strakonice - včerejší atmosféra a diváci, něco co nemá ve strakonickém sportu obdoby

  Vloženo 2.4.2018 18:40:33

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 • HC Strakonice 

  Reagovat

   

  Na víkendovém finále mistrovství ČR extraligových mládežnických klubů byli velice úspěšní naši odchovanci. Ve straším dorostu získali zlatou medaili a titul mistra ČR v dresu Motoru ČB Patrik Škola a Václav Svach a bronzovou medaili v dresu Škody Plzeň Matěj Kolda a Lukáš Pilc. V mladším dorostu získal stříbrnou medaili v dresu Škody Plzeň Tomáš Hollar. GRATULUJEME !!!

  Vloženo 2.4.2018 18:12:13

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Diváků bylo 2 500 ale klub má údajně nařízeno od STARZU oficiálně uvádět pouze do 2 000. Návštěvy skvělé, kolik klubů 1. nebo 2. ligy je má? Strakonický hokej založený v r.1908, tedy letos bude slavit 110 let, je nejstarším a má nejdelší tradici v celém Jihočeském kraji. Titul Mistra ČR v předchůdci ledního (kanadského) hokeje v hokeji s míčkem na ledě získal již v r. 1922! Budějovice dokázali Strakonice porazit v hokeji až ve 30 - letech, to už bylo umělé osvětlení na Blaťáku. To vše lze najít v historii na stránkách HC. Máme nejlepší fanoušky protože naší tradici a historii se jen tak nikdo nevyrovná a naši fanoušci i celý klub jsme na to patřičně hrdí. Strakonice Ó-lé

  Vloženo 2.4.2018 17:59:48

 • HCStr 

  Reagovat

   

  Zaprvé svaz pořádně nevěděl, co s kvalifikací, zadruhé nastavil demetní podmínky - kolize termínů, dále nepochopitelně smíchal českou a moravskou část. Mimo jiné systém druhé ligy je úplně naprd. Momentálně to ještě na druhou ligu není a tak se tým rozhodl zabojovat v play off a to úspěšně. Je to jeho rozhodnutí, veřejně to sdělil, tak nevím, co někteří závistivci chtějí. Jsme mistřiiii a co vy?

  Vloženo 2.4.2018 17:28:15

 • HCultras 

  Reagovat

   

  Pro všechny chytrolíny. Pokud si to přečtete pořádně, tak nikde nepíši, že naši kvalifikaci mermomocí hrát chtěli, ale pravda je taková, že jsme původně chtěli hrát obě soutěže (kdo nevěří ať si napíše dotaz na HC Strakonice). Pravda je taková, že kvůli kolizi termínů a nesmyslnému cestování někam do Studénky to odřekli.

  Vloženo 2.4.2018 14:05:58

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Co to meleš za kraviny. Strakonice vyhrály základní část, tím si vybojovaly účast v kvalifikaci o II.ligu. Pokud chtěly bojovat o II.ligu, neměly to odříci. Hrát play off už nemuseli, to byla jejich volba. Takže žádná kolize. Prostě si vybrali play off /to už nic nedalo/ a odmítli kvalifikaci. A že by v případě hraní kvalifikace měli jet do Studénky? Nu a? Nebo si přáli Milevsko a spol? Prostě to nesmyslně vzdali a teď hledají zástupné problémy, aby to před veřejností obhájili. A pravidla byla známa již na začátku soutěže a to se nesířili.

   Vloženo 2.4.2018 14:44:49

   • HCultras 

    Reagovat

     

    Kraviny tu meleš ty. My žádnej zástupnej problem nehledáme. Kvalifikaci jsme nehráli a prostě jsme první no a có a Tebe to sere? A to je dobře. By mne zajímalo ze kterýho prdelákova jsi,tam asi moc hokej neumíte viď

    Vloženo 2.4.2018 15:16:08

« Novější příspěvky 1 2  | Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace