Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Jóga

  pondělí 21.10 14:30 - Písek, KD

 • Nalevo od výtahu

  pondělí 21.10 19:00 - Strakonice, MěKS

  Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Mistři! Hokejisté Strakonic ovládli krajskou ligu

STRAKONICE - Potvrdili, že jsou nejlepší! Strakoničtí hokejisté po vítězství v základní části krajské ligy opanovali i play-off. Ve finále porazili Český Krumlov 2:1 na zápasy, když rozhodující duel v neděli 1. dubna zvládli doma až v samostatných nájezdech. Lepší zápletku série mít nemohla... Po základní hrací době byl stav 3:3 (1:1, 1:1, 1:1), následné pětiminutové prodloužení gól nepřineslo, až samostatné nájezdy. V první sérii, kdy jelo pět hráčů na každé straně, uspěl za domácí Martin Müller, za hosty Kamil Šťastný. V šesté sérii vstřelil rozhodující gól strakonický Martin Všetečka, který byl i autorem vyrovnávací trefy na 3:3. To on byl hrdinou střetnutí, které se hrálo před parádní kusilou necelých dvou tisícovek diváků!

Diskuse k článku - 19 příspěvků
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
« Novější příspěvky |  1 2 Starší příspěvky »
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Strakonice mohly hrát kvalifikaci o II.ligu, ale rozhodly se svobodně, že II.ligu nechtějí a tak to je. Příležitost dostali jiní i ti ji uchopili čelem. Strakonice vlastně prohráli a zaslouženě dostali stopku. Koumáci.

  Vloženo 2.4.2018 13:44:46

 • MK 

  Reagovat

   

  Strakonic 2.ligu hrat nechtely,odrekly moznost postupu.Svaz za to nemuze.

  Vloženo 2.4.2018 11:31:53

 • HCultras 

  Reagovat

   

  Pokud bude svaz vymýšlet takové pitchoviny jako je kvalifikace ve stejný termín jako finále KL, tak ať se nediví, že to nikdo nechce hrát. Most měl jasně sestoupit, když to odhlásil (jako ve fotbale) a hotovo. Vítězové mají právo postupu a poslední maže dolů. Včera parádní atmosféra a rozuzlení jako hrom. Respekt zaslouží i fans ČK. Jen bych řekl, že bylo přes 2 tis. diváků. Co by za to daly mančafty ve WSM lize. Každopádně velká gratulace a velkej dík našim klůkům.

  Vloženo 2.4.2018 10:58:46

  • MILOŠ 

   Reagovat

    

   Vy jste asi fakt sečtělej fanda. Za prvé - kluby si tenhle systém odsouhlasily. Za druhé - vaši hráči se netají tím, že kvalifikaci hrát nechtěli, protože tam byly silný týmy, nechtělo se jim cestovat atd. A za třetí - Mostečtí Lvi jsou úplně jiný klub, než organizace, jaká hrála ve Slaném a odstoupila z 2. ligy.

   Vloženo 2.4.2018 12:24:48

   • HCultras 

    Reagovat

     

    No, pokud tomu rozumím minimálně stejně dobře jako Vy, tak tenhle systém si odsouhlasily kluby Extraligy a WSM ligy a bohužel platí pro všechny. Nějakech regionálních mančaftů se nikdo neptal. Tohle jem možné jen u nás. V rámci soutěživosti totiž jinde platí to, že ten co je poslední prostě sestupuje. Baráže jsou jen v případě, že je mnoho vlků na postup a hrají ji proti mančaftům umístěnými nad sestupovými příčkami. Nám ve Strakách vzhledem k minulosti možná druhá liga chybí, ale největší návštevy v kraji budeme mít i přístí rok a zase se budeme snažit hrát o titul. Na tom nepřející nic nezmění.

    Vloženo 2.4.2018 14:14:58

   • HCultras 

    Reagovat

     

    P. S. Mostečtí lvi jsou možná jinej klub (mají jiné IČ), ale hráče ze Slaného(HC Most) rádi vezmou, aby byli konkurenceschpní ve druhé lize. Tudíž se nic nezmění a daňovej poplatník tam bude financovat uplně stejnej klub. Možná tam kvůli průhlednosti financování budou konšelé prát prachy přes další hokejovej klub. Průhledné je 100% financovat mládež a dospělí ať si seženou sponzory.

    Vloženo 2.4.2018 14:31:20

    • anonymní čtenář 

     Reagovat

      

     Z tebe čiší závist. Prostě oni využili příležitost, kterou Strakonice odmítli. A mimochodem, nebyl zájemce o kvalifikaci, takže postupuje ten, jež projevil zájem hrát II.ligu. Proč Strakonice nechtěli hrát II.ligu, bez kvalifikace, bez dlouhých výjezdů. Proč?

     Vloženo 2.4.2018 14:51:27

     • HCultras 

      Reagovat

       

      Neboj, nečiší. Já přeji postup každému kdo je první, Studénce,nebo Mostu. Tedy kromě neklubu z Mountfieldu :-)) .

      Vloženo 2.4.2018 15:20:37

 • pepa 

  Reagovat

   

  a jak to vypadá dál? budou chtít Straky postoupit do 2 ligy? držíme palce z Budějc...Jížní Čechy ole !!

  Vloženo 1.4.2018 22:41:17

  • anonymní čtenář 

   Reagovat

    

   Mostečtí Lvi a Studénka do II. ligy
   Pá 16.03. | Třetí nejvyšší soutěž už zná jména klubů, které mohou využít právo postupu z krajských vod. Po odřeknutí řady vítězů krajských soutěží včetně jihočeských Strakonic svaz zrušil kvalifikaci o druhou ligu. Jedinými týmy, které reflektovaly na možnost usilovat o republikovou soutěž, byl celek Mosteckýh Lvů a moravský HC Studénka.

   Vloženo 1.4.2018 23:07:23

   • anonymní čtenář 

    Reagovat

     

    za mně také ok!!

    Vloženo 2.4.2018 11:00:54

 • Luboš_Milevsko 

  Reagovat

   

  pro Martina Všetečku ...BLAHOPŘEJI...jsi třída ,,1"

  Vloženo 1.4.2018 21:04:27

« Novější příspěvky |  1 2 Starší příspěvky »
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace