Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Mladík řídil přes zákaz, a tak ho čeká trest

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

PRACHATICE – Dvaadvacetiletý mladík se v neděli 16. února kolem druhé ráno, i když měl zákaz řízení motorových vozidel, pohodlně usadil za volat svého golfa a vyrazil po silnici třetí třídy na Žernovice. Měl ale smůlu, protože ho odchytili prachatičtí dopravní policisté. Nyní má vše nemilou dohru - mladík čelí dalšímu trestnímu řízení.

 

„Prachatičtí dopravní policisté sdělili podezření dvaadvacetiletému muži z Prachaticka z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Muž v neděli usedl za volant osobního vozidla VW Golf, se kterým ho na silnici třetí třídy ve směru jízdy Prachatice – Žernovice, kontrolovali dopravní policisté. Ti následnou lustrací u řidiče zjistili, že mu městský úřad vyslovil zákaz řízení motorových vozidel pro všechny skupiny. Další prověřování provádí dopravní policisté ve zkráceném přípravném řízení,“ dodala tisková mluvčí prachatických policistů Martina Joklová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace