Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Trash Nightmare festival - Vol. 7

    sobota 19.10 17:00 - Písek, Divadlo pod čarou

    Hudební festival.

  • Barbora Poláková - Tour 2019

    sobota 19.10 19:00 - Strakonice, MěKS

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Módní návrhářka Hana Zelenková chystá Glamour 2017

TÁBORSKO - Návrhářka Hana Zelenková,jejíž módni studio se nachází na táborském Starém městě v Klokotské ulici, představí ve čtvrtek 16. března svou novou kolekci jarní a letní módy na autorské módní přehlídce Glamour 2017. Tentokrát návrhářka přijala pozvání do sálu sokolovny v Plané nad Lužnicí, která byla zrekonstruována i na kulturní a společenský stánek. Sál má zhruba o stovku víc míst než prostor obrazárny v želečském Špejcharu, kde se přehlídka Hany Zelenkové konala předloni. Mohlo by se tak dostat na všechny zájemce, na přehlídky Hany Zelenkové totiž bývá tradičně vyprodáno. Jejich konání se ustálilo na dvouletých intervalech.


Návštěvnice obvykle přijíždějí i z daleka, pro ně probíhá do půlnoci 28. února internetový prodej vstupenek na portálu www.h-atelier.cz. Od 2. března se pak budou vstupenky prodávat v plánském infocentru a v prodejně kosmetiky Yves Rocher na třídě 9. května v Táboře. První a třetí řada jsou už vyprodány, lístky stojí od 390 korun k sezení až po 240 korun k stání.
Hana Zelenková, která obléká řadu známých osobností, pořádá tímto svou třináctou autorskou přehlídku, dvě z nich se odehrály v USA. Letošní kolekce je inspirována francouzskou noblesou, představí netradiční materiály a vyvrcholí odvážnými sexy modely.

V první části programu vystoupí operní pěvkyně Karolína Bubleová Berková a účesovou show předvede salon HlavaNehlava. Přehlídkou bude provázet moderátor Petr Rychlý.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace