Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Muž své bývalé družce vyhrožoval zabitím jí i jejich nezletilé dcery. Nechtěl platit výživné

JINDŘICHOHRADECKO – Zabitím! Tím měl v pátek 10. května na pokoji hotelu v Praze 10 vyhrožovat muž své bývalé družce, která bydlí v obci na Suchdolsku na Jindřichohradecku, s tím, že zabije i jejich nezletilou dceru. Následně došlo ještě na vydírání. „O den později v ranních hodinách měl podezřelý na pokoji ve stejném hotelu pod pohrůžkou zabití donutit poškozenou na papír napsat a podepsat text, který jí měl osobně diktovat, a to ve smyslu, že se poškozená vzdává alimentů na dceru a odteď si bude veškeré náklady na ni hradit sama,“ přiblížila policejní mluvčí Hana Millerová. Poškozená tak z obavy o svůj život i o život dcery učinila. Jindřichohradečtí kriminalisté po zadokumentování případ postoupili dle místní a věcné příslušnosti svým kolegům na kriminální policii Praha IV k dalšímu trestnímu řízení.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace