banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Zavřete oči, swing přichází

  pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

  Písňová retro vzpomínka.

 • Mallory

  pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

  Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Na Krumlovsku se čelně srazily dva vlaky

ČESKOKRUMLOVSKO - Dnes krátce před devátou hodinou došlo mezi železničními zastávkami Vrábče a Křemže k železniční nehodě dvou regionálních osobních vlaků. Vlaky cestovalo padesát pasažérů. Nehoda si vyžádala 14 zraněných. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému včetně Letecké záchranné služby. Českokrumlovští policisté ve spolupráci s drážní inspekcí prověřují všechny okolnosti nehody a zjišťují její příčinu.

Podle prvotních informací šlo zřejmě o selhání lidského faktoru. Trať zůstane podle odhadu uzavřená do 16 hodin, doprava je vedena náhradními autobusy. 

Diskuse k článku - 4 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • GW train 

  Reagovat

   

  Ušetřil ve vlaku na zařízení, které mají vlaky ČD jako povinnou výbavu. Vlaky ČD ve stejné situaci by zastavil výpravčí - trať je na to po modernizaci vybavena. On by Zimola tolik nevyvařil, kdyby museli soukromníci na dráze zajistit stejnou bezpečnost, jaká byla standardem za ČD.

  Vloženo 4.5.2018 10:12:39

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Jé, na krumlovsku to v posledních dnech žijééééééééé

  Vloženo 3.5.2018 15:00:18

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  A co tím jako chcete říct?

  Vloženo 3.5.2018 13:59:49

 • Venca 

  Reagovat

   

  Vlaky společnosti GW Train Regio a.s

  Vloženo 3.5.2018 13:11:03

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace