Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Ochotnický soubor Copánek

    neděle 20.10 10:00 - Písek, KD

    Divadlo pro děti.

  • The Muh Trio - The Art of Jazz Trio

    neděle 20.10 18:00 - Písek, Trojice

    Koncert.

Zobrazit všechny události
 

Na Vajgar se sjedou dračí lodě, startuje 2. ročník Vajgarské Saně

JINDŘICHŮV HRADEC - V sobotu 13. července se uskuteční na rybníku Vajgar pod záštitou starosty města závody dračích lodí – Vajgarská Saň. Již v 9.00 hodin budou zahájeny tréninkové jízdy, samotný závod začíná v 11.00 hodin, vyhlášení výsledků je naplánováno na 18. hodinu. Zázemí pro diváky se nachází na městské plovárně v Denisově ulici. Po skončení sportovního klání se mohou návštěvníci těšit na hudební zábavu. Od 19. 00 hodin hraje k tanci i poslechu živá hudba.

V souvislosti s očekávaným náporem individuální automobilové dopravy bude v sobotu 13. července od 6.00 do 24.00 hodin Denisova ulice jednosměrná, a to od křižovatky s ulicí Claudiusova po křižovatku s ulicí Archiváře Teplého. V tomto čase a úseku bude ulice Denisova průjezdná pouze ve směru od centra Jindřichova Hradce k městskému obchvatu. Uvolněný jízdní pruh bude sloužit jako odstavná parkovací plocha. Pořadatelé doporučují návštěvníkům přijít na místo konání závodu pěšky.

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace