Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • O prrincezně, Liciášovi a makových buchtách

    neděle 22.9 15:00 - Milevsko - amfiteátr

    Pohádka

  • Lollipopz - Tábor

    neděle 22.9 16:00 - Tábor, hotel Palcát

    Zábavná hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb.

Zobrazit všechny události
 

Na závodu Okolo jižních Čech bere žlutý dres Lotto Soudal

JIŽNÍ ČECHY - Týmovou časovkou odstartoval největší český etapový závod v silniční cyklistice ve středu 30. srpna. Dvacet sedm týmů z celé Evropy se vydalo v závodu Okolo jižních Čech na 2,9 km dlouhou trať historickým centrem Jindřichova Hradce. Pro start závodu letos pořadatelé zvolili I. nádvoří Státního hradu a zámku v Jindřichově Hradci. Cílem pak bylo nádvoří třetí. Na celý závod dohlížel nejen sbor rozhodčích, ale i bílá paní.

 

Nejrychleji se s celou trasou popral tým Lotto Soudal z Belgie, který se technicky náročnou trasou řítil průměrnou rychlostí 48 km/h. Ve žlutém tak ve čtvrtek v Českých Budějovicích nastoupí Mitch Groot. Na druhém místě skončila stáj Amplatz BMC. Třetí místo pak obsadil český tým z Hradce Králové Elkov Author Cycling Team.

Ve čtvrtek se peloton vydá na 135 km dlouhou etapu z Českých Budějovic do Tábora. Start je naplánován z náměstí Přemysla Otakara II. ve 14 hodin, cíle dosáhnou závodníci v areálu Komora mezi  17. a 18. hodinou.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace