• Toulky za poznáním Severní Korea

středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

Přednáška.

Napínavou bitvu s prvním Vimperkem rozhodlo v Táboře prodloužení

Urputný souboj o puk u mantinelu svádějí hokejisté, kteří se podíleli na prvních brankách svých týmů. Domácí Michal Jelínek (u mantinelu) nahrál na vedoucí branku Tábora, vimperský Ervín Binder za necelých šest minut srovnal. , Autor: Josef Janda

Urputný souboj o puk u mantinelu svádějí hokejisté, kteří se podíleli na prvních brankách svých týmů. Domácí Michal Jelínek (u mantinelu) nahrál na vedoucí branku Tábora, vimperský Ervín Binder za necelých šest minut srovnal.     Autor: Josef Janda

TÁBOR – Hokejisté táborského béčka nastoupili v sobotu večer k souboji s nejlepším týmem letošní sezony poprvé v brance s Milanem Dudáčkem. Vimperští měli na svém kontě šest čistých výher ze sedmi zápasů, ovšem v Táboře se jim body nedolovaly snadno. Bouška při oslabení rozjásal domácí tým už na začátku třetí minuty a hosté museli dotahovat. Vimperku se podařilo dokonce otočit, pak ovšem nabídli domácí mazáci parádní souhru před vyrovnáním na 2:2. Rozuzlení se dočkali nejen domácí příznivci v prodloužení, kdy ukázkovým blafákem poslal dva body do Vimperka Radek Sitter – 2:3.

Domácí tak mohli litovat nevyužité přesilovky pět na tři v úvodu druhé třetiny, po jejímž využití mohl zápas vypadat zase jinak. V příštím kole vyrazí Tábor B na horký led do Milevska.

HC Tábor B – HC Vimperk 2:3p (1:1, 0:1, 1:0 – 0:1), branky a nahrávky: 3. Bouška (Jelínek), 48. Ježek (Syrovátka, D. Hubáček) – 8. Binder (Fleischman), 39. Paule (Chaloupka), 64. R. Sitter (Chaloupka), rozhodčí Stach – Zelenka, Kubeš, vyloučení 8:6, využití 1:1, v oslabení 1:0, 200 diváků.

HC Tábor B: Dudáček – Duben, F. Hubáček, Ošmyk, T. Hošek, Bouška, P. Hošek, Růžek – D. Hubáček, Ježek, Syrovátka, Jankovský, Pospíchal, Kratochvíl, Hastrman, Jelínek, Brabec, Prštický

HC Vimperk: Podskalský – O. Předota, Chaloupka, Chval, J. Předota, Kačmár, Horejš – Korous, Hanzal, Paule, R. Sitter, Suchánek, J. Sitter, Binder, Fleischman, Novotný.

Ve středečním Týdeníku Táborsko se dočtete další podrobnosti. Asistent trenéra Tábora Petr Škulina promluví o nevyužité výhodě pět na tři, řeč přijde také na gólmana Dudáčka, který se objevil v dresu béčka poprvé.

Útočník Tábora Richard Ježek okomentuje krásnou souhru před vyrovnáním na 2:2. Přiblíží také své perné chvilky na trestné lavici čtyři minuty před koncem základní hrací doby. Zmíní rovněž faul na svou osobu v prodloužení, který sudí nepotrestal, načež byli zanedlouho vyloučeni právě Táborští...