banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

    sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

    Festival.

  • Pivní slavnosti Myslkovice

    sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

Nehoda u Trhových Svinů si vyžádala druhý lidský život, zemřela spolujezdkyně

AKTUALIZOVÁNO - 29.5.2018 17:05

TRHOVÉ SVINY – Na jihočeských silnicích dnes vyhasl druhý lidský život. Po ranní nehodě u Mirotic na Písecku, při které zemřela řidička Škody Octavie a další dvě osoby byly těžce zraněné, došlo podle informací policie k dalšímu úmrtí a zranění dalších dvou osob. A to při vážné nehodě u Trhových Svinů, u obce Třebíčko na Českobudějovicku. Zde se před půl jednou odpoledne na silnici 157 střetly dva osobní automobily.

Co se přesně stalo? V katastru obce Třebíčko vyjížděl řidič (ročník 1945) osobního vozidla Škoda Fabia z polní komunikace. „Přitom pravděpodobně nedal přednost v jízdě řidiči osobního vozidla Peugeot 307 Combi, jedoucího od obce Dvorce na Trhové Sviny a došlo k čelně-bočnímu střetu," upřesnil jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura.

Škodovka se po nárazu převrátila přes střechu zpět na kola mimo komunikaci, také Peugeot skončil v konečném postavení na louce. „Ve škodovce se těžce zranil řidič, jeho spolucestující, žena (ročník 1937) těžkým následkům bohužel podlehla. V druhém voze se zranili řidič a jeho spolucestující," dodal Milan Bajcura. Zraněné osoby transportovala záchranná služba do zdravotnických zařízení.

Komunikace byla částečně uzavřena, odklon dopravy prováděli strážníci Městské policie Trhové Sviny. Od začátku roku zemřelo na jihočeských silnicích 17 osob.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace