banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Nejlepší hokejisty z řad cyklistů mají v Praze

VIMPERK – Už pojedenácté se dnes ve Vimperku uskutečnil turnaj cyklistických hvězd a legend v hokeji na závěr cyklistické sezony. V parádní rodinné atmosféře sehrálo pět dnes už tradičních družstev celkem deset zápasů a hrálo se nejspravedlivějším systémem každý s každým na dvakrát 20 minut hrubého času, což znamená, že se časomíra nezastavovala při žádném přerušení včetně vstřelené branky. Cyklisté na bruslích ukázali, že jim ani zimní sporty, které využívají ke své fyzické přípravě, nejsou cizí. Nejlépe si vedli cyklisté z pražského týmu HC Kolo pro život, v jejichž prospěch rozhodl až vzájemný zápas. Posbírali totiž pět bodů za dvě výhry, jednu remízu a jednu porážku, což se povedlo i druhému Brněnskému výběru, který měl navíc lepší skóre, ale rozhodující vzájemnou bitvu vyhrál HC Kolo pro život 3:1.

Na úplný závěr se uskutečnilo jako zlatý hřeb turnaje derby obou družstev České spořitelny mezi Oldies a Juniors. Více sil měli po náročném celodenním zápolení mladíci a i díky brance z trestného střílení, které následovalo po každém faulu, zvítězili 3:1. Právě kvůli prohře ve vzájemném utkání nakonec skončili matadoři poslední. Po vyhlášení následovalo ještě posezení v restauraci Hamajda a společné zakončení cyklistické sezony.

Výsledky: ČS MTB Oldies – Brněnský výběr 2:2, HC Kolo pro život – HC Cyklo Strakonice 0:1, ČS MTB Juniors – Brněnský výběr 1:2, ČS MTB Oldies – HC Kolo pro život 0:5, ČS MTB Juniors – HC Cyklo Strakonice 3:4, HC Kolo pro život – Brněnský výběr 3:1, HC Cyklo Strakonice – ČS MTB Oldies 1:3, HC Kolo pro život – ČS MTB Juniors 1:1, HC Cyklo Strakonice – Brněnský výběr 3:11, ČS MTB Oldies – ČS MTB Juniors 1:3.

Konečné pořadí: 1. HC Kolo pro život – 5 bodů (skóre 8:3), 2. Brněnský výběr – 5 bodů (16:9), 3. HC Cyklo Strakonice – 4 body (9:17), 4. ČS MTB Juniors – 3 body (8:8), 5. ČS MTB Oldies – 3 body (6:11).

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace