Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Najdi ztraceného čerta

    Čtvrtek 5.12 16:30 až 18:00 - Náměstí Míru, Jindřichův Hradec

  • Vánoční koncert

    Čtvrtek 5.12 18:30 až 20:00 - Kaple sv. Maří Magdaleny, Kostelní I / 20, Jindřichův Hradec

Zobrazit všechny události
 

Neviděli jste tohoto muže? Policie žádá o pomoc

Hledaný Marek Babčo.  , Autor: Policie ČR

Hledaný Marek Babčo.     Autor: Policie ČR

ČR - Policisté z úřadu služby kriminální policie a vyšetřování žádají veřejnost o pomoc při pátrání po třiačtyřicetiletém Marku Babčovi, který se v minulosti měl pohybovat na území hlavního města Prahy, nyní však jeho pobyt není policii znám.

 

Na hledaného muže bylo justičními orgány ČR vydáno několik příkazů k zatčení a rovněž i evropský zatýkací rozkaz pro rozsáhlou trestnou činnost páchanou prostřednictvím internetu. Hledaný Marek Babčo, jako soukromá osoba, případně obchodní zástupce stavebních firem,  uzavíral prostřednictvím internetových portálů podvodné obchodní transakce, týkající se stavebního materiálu. Tímto jednáním způsobil škodu téměř 3 miliony korun.

Hledaný Marek Babčo je zdánlivého stáří 40 – 45 let, 180 - 185 cm vysoké štíhlé postavy. Má hnědé krátké vlasy s výraznými kouty, hnědé očí. V minulosti nosil hledaný vousy.

Policisté žádají každého, kdo by měl o hledaném muži jakékoliv informace, které by mohly vést k jeho dopadení aby je oznámil na linku 158 nebo nejbližší oddělení Policie České republiky. Jakékoli poznatky je také možné volat na telefoní číslo 974 813 872.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace