pátek 21.6 13:00 - Strakonice, náměstí pod radnicí

• Krásná noc, je čas lásky

pátek 21.6 20:30 - Strakonice, Hradní nádvoří

Smetanovi filharmonici Praha.

Parádní představení Junioru odnesly Prachatice, inkasovaly čtyři góly

Junior Strakonice - Prachatice 4:0 (1:0) , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Junior Strakonice - Prachatice 4:0 (1:0)     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

STRAKONICE – Výborný výkon a vysoké vítězství. To sledovala více než stovka diváků v neděli 2. června Na Křemelce, kde fotbalisté Strakonic převálcovali ve 24. kole I. A třídy Prachatice 4:0 (1:0). Domácí poslal už v 9. minutě do vedení Máška, který zakončil akci ze strany na přední tyč. Hosté své možnosti nevyužili. Na 2:0 zvýšil deset minut po přestávce Petr Baloušek, když ve vápně z úhlu překonal gólmana. Třetí trefu přidal v 71. minutě po sólu Máška, který se zbavil bránícího hráče, obešel brankáře a pohodlně zakončil do prázdné brány. Výsledku dal konečnou podobu v 78. minutě Bálek, z přímého kopu z dvaceti metrů poslal balon po zemi přesně k tyči a zaskočil tak prachatického gólmana. Soupeř ve druhém dějství výrazně nezahrozil, vše pochytal Lízal.