banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Zavřete oči, swing přichází

    pondělí 17.6 19:00 - Tábor, Divadlo Oskara Nedbala

    Písňová retro vzpomínka.

  • Mallory

    pondělí 17.6 14:30 - Písek, Knihovna

    Probační a mediační služba vás srdečně zve na promítání dokumentárního snímku Mallory (2015) režisérky Heleny Třeštíkové a následnou debatu s hlavní hrdinkou a dalšími aktéry na téma životního uklouznutí, možnosti změny a druhé šance. Vstup na film i debatu zdarma.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Páťáci z prachatické Vodňanky vyrazili s vrstevníky z Německa na Dřípatku

 Autor: ZŠ Vodňanská, Prachatice

    Autor: ZŠ Vodňanská, Prachatice

PRACHATICE - V rámci pokračování přeshraniční spolupráce s našimi partnerskými školami v Německu a Rakousku pozvali páťáci z prachatické Vodňanky své vrstevníky z německého Neureichenau na školní přírodní rezervaci nedaleko Zdenic. I přes počáteční ostych a obavu z neznámého zejména ze strany našich sousedů („Vodníci“ měli v odvaze komunikovat jasně navrch) se nakonec celý den vydařil a děti si užily společné plnění úkolu na jednotlivých stanovištích rezervace i „lesohrátky“ se zavázanýma očima a zrcátky.

 

Odměnou pak bylo opékání vuřtů – někteří z německých žáků měli tuto lahůdku zřejmě poprvé a velice si pochutnali! Oplátkou jsme dostali pozvání na vycestování do Německa a můžeme se tak těšit na program, který si pro nás připraví. Velké poděkování za celou akci patří pracovnicím Dřípatky Blance Dvořákové a Vlastě Mrázové, které měly celý den parádně zorganizovaný a bezvadně se o nás postaraly!

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace