banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Radimovický koňák

    Čtvrtek 20.6 16:00 - Radimovice u Želče

    35. ročník přespolního běhu.

  • Veletrh volnočasových aktivit

    Čtvrtek 20.6 9:00 - Písek, KD

    Účastníkům se představí organizace a spolky, které poskytují volnočasové aktivity ve městě. Součástí bude i doprovodný program zahrnující ukázky činností a tréninkových hodin zaměřených na děti a mládež.

Zobrazit všechny události
 

Po Sedlici dostal Dražejov doma čtyři góly i od Strunkovic

Dražejov - Strunkovice 0:4 (0:1) , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Dražejov - Strunkovice 0:4 (0:1)     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

DRAŽEJOV – Pokud se v podzimní části mohli fotbalisté Dražejova spolehnout alespoň na bodové zisky doma, na jaře to neplatí. Jediný bod v odvetné části zatím získali venku (kde bodovali teprve podruhé v sezoně), na svém hřišti naopak dvakrát inkasovali čtyři góly a odešli poraženi. Naposledy v sobotu 6. dubna v 16. kole I. B třídy, kdy podlehli třetím Strunkovicím nad Blanicí 0:4 (0:1). V první půli drželi krok a měli i šance, jenže jednu ze svých využil ve 38. minutě pouze soupeř. Tři minuty po obrátce hosté zvýšili z penalty, na 3:0 dali v 65. minutě a gólový účet uzavřeli v 81. minutě opět proměněným pokutovým kopem. V tabulce Dražejov spadl na 12. příčku.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace