pondělí 23.9 17:30 - Milevsko - Dům kultury

pondělí 23.9 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

Po Sedlici dostal Dražejov doma čtyři góly i od Strunkovic

Dražejov - Strunkovice 0:4 (0:1) , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Dražejov - Strunkovice 0:4 (0:1)     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

DRAŽEJOV – Pokud se v podzimní části mohli fotbalisté Dražejova spolehnout alespoň na bodové zisky doma, na jaře to neplatí. Jediný bod v odvetné části zatím získali venku (kde bodovali teprve podruhé v sezoně), na svém hřišti naopak dvakrát inkasovali čtyři góly a odešli poraženi. Naposledy v sobotu 6. dubna v 16. kole I. B třídy, kdy podlehli třetím Strunkovicím nad Blanicí 0:4 (0:1). V první půli drželi krok a měli i šance, jenže jednu ze svých využil ve 38. minutě pouze soupeř. Tři minuty po obrátce hosté zvýšili z penalty, na 3:0 dali v 65. minutě a gólový účet uzavřeli v 81. minutě opět proměněným pokutovým kopem. V tabulce Dražejov spadl na 12. příčku.