Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Letní koncert pěveckého souboru Regina Vodňany

    středa 26.6 18:00 - Vodňany, Husův sbor

  • Zámecký park v Červeném dvoře

    Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

    Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Po volnějším rozjezdu Švantlák koncertoval a nadělil Prachaticím tucet

AKTUALIZOVÁNO - 17.9.2017 20:46

PÍSEK - Ve druhém kole jihočeské skupiny druhé hokejbalové ligy přivítal písecký Švantlův Dvůr zálohu prvoligového nováčka z Prachatic. Hosté měli nečekaně dobrý vstup do utkání, když už po 128 vteřinách vedli 0:2. Prakticky vzápětí si ale poprvé v utkání vzal slovo domácí David Šperl, který si nakonec připsal v píseckém dresu první hattrick, a v 9. minutě už to bylo 4:2 pro Švantlák. Pak už bylo jenom otázkou, kolik pohledných kombinací ve zbytku zápasu promění hráči Švantláku v góly a jak vysoké bude jejich konečné vítězství.

HC ŠD Písek - HBC Prachatice B 12:3 (7:2, 2:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 3. Šperl (Habart, Kabele), 7. Janeček (Gába, Habart), 9. Habart (Gába, Kabele), 9. Šperl (Gába, Habart), 12. Gába (Habart), 13. Hronek (Hromádka), 14. Hromádka (Mergl, Hronek), 24. Šperl (Habart, Janeček), 27. Kozák (Janeček, Hronek), 32. Hronek (Mergl, Hromádka), 41. Hromádka (Mergl, Janeček), 42. Gába (Habart, Tajbl) - 1. Reindl (Trojan), 3. Trojan (Bednář, Mráz), 37. Trojan (Mráz)

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace