Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Kreativní dílnička

    pondělí 18.11 18:00 až 21:00 - DDM Netolice

    Kreativní dílnička při které si můžete snadno a jednoduše vyrobit penál, kosmetickou tašku nebo nákupní tašku. Dílnička je vhodná i pro začátečníky.

  • Postavme se na své nohy

    pondělí 18.11 17:30 - Katolický dům, Dačice

    Přednáška s fyzioterapeutkou Jitkou Jakubcovou. Uvědomme si společně, jak krásné může být, stát na vlastních nohách.

Zobrazit všechny události
 

Počet čtenářů portálu JčTeď zaznamenal meziročně prudký růst

Dubnová čísla z naší statistiky v redakci portálu Jižní Čechy Teď vyvolala velkou radost. Zaznamenáváme setrvalý růst, který potvrzuje i dubnová sledovanost. Zatímco před rokem, tedy za duben 2018, četlo naše zpravodajství 72 580 uživatelů, kteří na portálu za měsíc vykonali 191 618 návštěv, za letošní duben to bylo 123 964 uživatelů, kteří JčTeď navštívili 355 142 krát.

 

V průměru čtenář pročítá dvě stránky. Setrvale se na prvním místě mezi městy, odkud je naše zpravodajství sledováno, udržuje Praha. Následují České Budějovice, třetí je Písek, čtvrtý Tábor, páté Milevsko a šesté Strakonice. V první desítce se dlouhodobě drží i Brno a také Soběslav. V poslední době do top desítky často pronikají i Prachatice a nyní v květnových dnech i poprvé Jindřichův Hradec. To souvisí s aktivitou nových kolegů v těchto regionech.  

Pokud jde o země, první je samozřejmě Česká republika, následují USA, Německo, Norsko a Polsko. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace