banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Black and white

  neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

  Koncert.

 • Strakonický drak

  neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

  Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Podrobnosti k sobotní tragické nehodě. Po nárazu do stromu se auto převrátilo. Zemřel spolujezdec

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

NOVÁ VČELNICE – V sobotu ve tři čtvrtě na jednu po poledni došlo ke smrtelné dopravní nehodě na silnici číslo I/34 ve směru Nová Včelnice - Kamenice nad Lipou na Jindřichohradecku. Ve vozidle značky Škoda Fabia seděl řidič (1980) a muž (1952).

 

Řidič pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, dostal se s vozidlem mimo komunikaci, narazil do stromu, převrátil se přes střechu a skonči mimo silnici. Po dopravní nehodě zemřel na následky svých zranění spolujezdec. Řidič utrpěl lehká zranění. Přesné příčiny a okolnosti této tragické dopravní nehody řeší jindřichohradečtí dopravní policisté.

Diskuse k článku - 2 příspěvky
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Jiří 

  Reagovat

   

  Dodal bych jen: Rychlá jízda v kombinaci s velikostí auta a myšlenkovými pochody řidiče=malér. Auta typu Škody Fabia opravdu nejsou určena pro rychlou jízdu, pokud se bavíme v rámci bezpečnosti a absolutní kontroly nad vozidlem, tak 80km/h je u této třídy optimální. Čímž neříkám, že s jinými auty je záhodno jezdit podstatně rychleji, ale v těchto rychlostech jde v případě krizové situace ještě něco dělat. Pokud si zkrátka někdo myslí, že on je ten, komu se nemůže nic stát, neb to má v ruce, dojde na něj dříve či později.

  Vloženo 13.5.2019 08:54:35

 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Bohužel podrobnosti k nehodě jsou příznačné pro většinu nehod. Rychlá jízda a nezkušenost řidiče = malér.

  Vloženo 13.5.2019 08:27:48

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace