Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Včely bzučí mezi a a gis

    Čtvrtek 17.10 16:00 - Písek, Prácheňské muzeum

    Přednáška.

  • Tvůrčí dílna: Korálkové podložky

    Čtvrtek 17.10 17:00 - Strakonice, Šmidingerova knihovna

Zobrazit všechny události
 

Policie hledá tohoto muže

David Janeček , Autor: Policie ČR

David Janeček     Autor: Policie ČR

AKTUALIZOVÁNO - 11.8.2019 22:14

STRAKONICE - Policisté pátrají po Davidu Janečkovi ze Strakonicka, který se od května tohoto roku vyhýbá nástupu do výkonu trestu za podvody v celé České republice. Muže odsoudil Okresní soud Jeseník. Za podvod byl tento muž již v minulosti trestán.

 

David Janeček nabízel k prodeji vstupenky na hokejová utkání, za které převzal finanční hotovost, ale vstupenky nedodal. Nabízel také dárkové karty na nákup značkového zboží. Po osobním navázání kontaktu s lidmi, kterým se představil smyšleným jménem, nabízel zvýhodněné karty do značkových sportovních prodejen s údajným nabitým kreditem k nákupu sportovního zboží. Ve skutečnosti částka na kartě neodpovídala, byla nižší nebo byla karta prázdná. Muž se tak obohatil o několik desítek tisíc korun.

David Janeček je vysoký kolem 170 centimetrů, má blond vlasy, je mu téměř 48 let, vypadá však mladší - na 40 až 45 let. 

Policisté žádají o spolupráci při pátrání po hledaném muži. Informace po pohybu či výskytu Davida Janečka lze sdělit na kterékoli policejní stanici nebo na tel. lince 158. 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace