Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Luboš Pospíšil a 5P

    pátek 26.4 20:30 - Písek, Divadlo pod čarou

    Koncert.

  • 43. ročník koncertů dětských pěveckých sborů

    pátek 26.4 18:00 - Milevsko, KD

    Vystupují: Sbor I. ZŠ Milevsko – sbormistr Hana Ctiborová; Sbor II. ZŠ Milevsko – sbormistr Miroslav Martínek; Milevský dětský sbor – sbormistr Gabriela Molová a jako host vystoupí Plzeňský dětský sbor – sbormistr Bedřiška Koželuhová.

Zobrazit všechny události
 

Policisté ze zásahových jednotek po dvacáté změří síly na Šumavě. Přijeďte se podívat

JIŽNÍ ČECHY - Už dvacátý ročník prestižního závodu zásahových jednotek Policie ČR, proběhne v sobotu 13. května v Přední Výtoni na Šumavě. Šumaman 2017 tentokrát nebude jen závodem policejních tvrdých mužů. Pro návštěvníky a hlavně děti je přichystána spousta ukázek a sportovních soutěží.

K vidění toho bude opravdu hodně.  Celý den zahájí v  deset hodin přílet policejního vrtulníku a až do dvanácté hodiny budou mí návštěvníci možnost sledovat ukázky práce zásahové jednotky ve spolupráci s leteckou službou policie. Od dvanácti do dvou odpoledne se zase návštěvníkům při ukázkách práce předvedou policejní psi a koně, své umění předvedou také příslušníci hasičského záchranného sboru a záchranné kynologické brigády. PO celou tuto dobu, tedy od desíti až do dvou odpoledne jsou pro děti přichystány sportovní soutěže v kategoriích do šesti let, do patnácti let a pro ty ještě starší také Šumaman junior. Vyhodnocení všech sportovních soutěží je plánováno na třetí hodinu odpolední. Vyhlášení výsledků závodu policejních profesionálů proběhne v sedm hodn večer. Na desátou hodinu večerní je naplánován ohňostroj. 

Sportovní závod zásahových jednotek o pohár ředitele Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje zaštítila hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská a policejní prezident Tomáš Tuhý. Generálním partnerem je už po několikáté Jaderná elektrárna Temelín. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace