Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Black and white

    neděle 18.8 19:00 - Veselská ozvěna, kostel v Zálší

    Koncert.

  • Strakonický drak

    neděle 18.8 10:00 - Strakonice, Lávka u pivovaru

    Závod dračích lodí na Otavě.

Zobrazit všechny události
 

Pozná někdo na policejním videu pachatele z Krajinské?

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Policisté z Obvodního oddělení České Budějovice prověřují napadení muže v noci z 5. na 6. dubna kolem druhé hodiny ráno. K napadení došlo v Českých Budějovicích v Krajinské ulici před barem PARADOX. Případ policisté vyšetřují pro podezření z výtržnosti a ublížení na zdraví. Napadenému muži bylo způsobeno vážné zranění.

 

Policisté při šetření případu zjistili, že napadený muž (nar. 1981 z Hradce Králové) byl udeřen do obličeje takovou razancí, až upadl na zem a byl pravděpodobně okamžik v bezvědomí. Napadnout jej měl muž zhruba třicetiletý urostlé či silnější postavy tmavší pleti, v bílém tričku, svědci jej popisují jako „světského".

Ten měl stát v podloubí Krajinské ulice proti baru se třemi muži a dvěma ženami. Kamery zaznamenaly dva muže v bílém tričku, jak se krátce po incidentu vracejí zpět do baru, jeden z těchto mužů by měl být útočníkem. Policisté na lince 158 přivítají jakékoliv informace k útočníkovi nebo k tomuto napadení.

Shodou okolností kontrolovali strážníci a policisté v Krajinské ulici podobnou skupinu podezřelých osob, nakonec se však ukázalo, že s tímto případem nemají nic společného. Případ tak zatím zůstává stále otevřen. Vše komplikuje skutečnost, že většina svědků byla pod vlivem alkoholu a informace jsou tak nepřesné.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace