Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Seniorský večer - Milevská čtyřka

  Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

  Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

 • Miroslav Donutil - Cestou necestou

  Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Poznáte muže na fotografiích a na videu? Hledá ho policie

  Podezřelý muž zachycený kamerou na benzínové stanici , Autor: Policie ČR

Podezřelý muž zachycený kamerou na benzínové stanici     Autor: Policie ČR

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Policisté z obvodního oddělení České Budějovice pátrají po totožnosti neznámého muže, který měl v pátek 26. října v době mezi půl devátou a desátou hodinou večer nalézt platební kartu a místo toho, aby ji odevzdal, s ní provedl více neoprávněných plateb. Několikrát ji použil při platbě na čerpací stanici a jednou s ní zaplatil v jedné českobudějovické restauraci. Poškozenému muži, který kartu ztratil, tak způsobil škodu ve výši bezmála 2 300 korun.

Provedeným šetřením zajistili policisté kamerový záznam z jedné benzinové čerpací stanice, kde je podezřelý zachycen. Jedná se přibližně o čtyřicetiletého muže, 185 cm vysokého. Má krátce střižené prošedivělé vlasy a v době spáchání skutku měl na sobě tmavou bundu a na zádech batoh. Je podezřelý ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Muž, který je zachycen na fotografii se také sám může přihlásit a vše vysvětlit polici na lince 158.

Pokud muže na fotografiích poznáváte a mohli byste tak policistům pomoci s jeho ztotožněním, kontaktujte, prosím, policii na telefonním čísle 974 226 700 nebo přímo na tísňové lince 158.

Diskuse k článku - 3 příspěvky
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • anonymní čtenář 

  Reagovat

   

  Očividně kupoval jen tu lahev s chlastem.. Ale telefonoval u toho. To dnes policajti nedokážou zjistit, z jakého tel. čísla se volalo v inkriminovaou dobu??

  Vloženo 13.11.2018 21:52:17

  Vaše reakce:

  Zbývá znaků: 1200
   
 • slade 

  Reagovat

   

  Je docela vysmátej, vono tankovat na cizí účet ho ale humor přejde. Všichni kradači si při činu votíraj hubu, podívejte se na ten způsob, je typickej.

  Vloženo 12.11.2018 20:57:20

 • Petr 

  Reagovat

   

  Benzínka má kameru venku..., do auta s nějakou SPZ to nalil ne ???

  Vloženo 12.11.2018 16:01:39

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace