banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vojenský den 2019 v Libořezích

    sobota 20.7 9:30 - po celé obci Libořezy

    Účastnit se budou kluby vojenské historie s dobovou technikou, uniformami a vybavením převážně z druhé světové války.

  • Malý princ - pohádka Víti Marčíka pro celou rodinu

    sobota 20.7 15:00 - Suchdol nad Lužnicí, Na farní zahradě

    Pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Pozor na podvodnici. Je po ní vyhlášené celostátní pátrání

Ivana Ježková , Autor: PČR

Ivana Ježková     Autor: PČR

JIŽNÍ ČECHY – Jihočeští kriminalisté pátrají po čtyřiapadesátileté Ivaně Ježkové z Českokrumlovska, na kterou vydal Okresní soud v Českých Budějovicích příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Žena je důvodně podezřelá, že ve své nekalé činnosti nadále pokračuje, a to na celém území České republiky i mimo ní. Hledaná je střední postavy, 165 až 170 centimetrů vysoká, má modré oči a na krátko střižené, vlnité, blond vlasy.

 

Scénář jejího podvodného jednání je s malými obměnami téměř vždy stejný. Seznámí se na internetu, vystupuje jako jednatelka nebo zaměstnankyně nějaké zavedené firmy, například jako Mgr. Kateřina Ježková. S klientem dojedná podmínky smlouvy, vystaví fakturu, inkasuje peníze, a ty si vždy ponechává pro svoji potřebu. „Jakékoliv informace k výskytu hledané ženy sdělte prosím neprodleně na kterékoliv policejní služebně, případně cestou policejní linky číslo 158,“ vyzvala veřejnost tisková mluvčí českokrumlovských policistů Lenka Kozoňová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace