Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Představení knihy Jitex 70

    středa 22.5 17:00 - Písek, Prácheňské muzeum, Přednáškový sál

    ...doprovodné publikace ke stejnojmenné výstavě.

  • Pletky s Vlastou

    středa 22.5 9:00 - Písek, Senior Point

    Nebuďte s ručními pracemi doma, vezměte klubíčka, háčky, jehlice i své rozpracované modely a přijďte se podělit o zkušenosti, zeptat se na jiné postupy.

Zobrazit všechny události
 

Prachatice zvou na tradiční Slavnosti solné Zlaté stezky

PRACHATICE - Historii a rozkvět Prachatic ve 14. - 16. století, připomínají každoroční Slavnosti solné Zlaté stezky. Ukázky dobových řemesel, kulturní program, průvody v historických kostýmech. To vše bude i letos poslední červnový víkend připomínat slávu tohoto města.

Vybrat si návštěvníci mohou z bohatého programu podle svých zájmů a preferencí. Na Velkém náměstí se jako hlavní protagonisté představí kromě jiných také kapely Jelen, Vypsaná Fixa, Turbo, Michal Hrůza, Leona Machálková nebo Pavel Calta. 

Historická část progarmu se bude po oba dva dny odehrávat v nádherném prostředí areálu Parkán, příznivce dechovky určitě zaujme program ve Štěpánčině parku. Pro ty nejmenší, je připraven program v zahradě prachatického Hospice. 

V Prachaticích si prostě v pátek 23. a v sobotu 24. června přijde na své prostě každý. 

Kompletní program Slavností solné Zlaté stezky a další podrobnosti najdete na stránkách sszs.prachatice.eu. Anebo stačí když prostě kliknete ZDE a můžete si vybrat podle svého gusta. 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace