Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Čteme, pleteme a povídáme si o všem, co nás baví a zajímá

    Úterý 21.5 14:00 - Blatná, Knihovna

  • O Maroku

    Úterý 21.5 17:00 - Blatná, Komunitní centrum

    Cestopis.

Zobrazit všechny události
 

Prachatický Národní dům bude hostit jubilejní setkání bez hranic

Národní dům v Prachaticích.  , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Národní dům v Prachaticích.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

PRACHATICE – Letos už podesáté připravil dubský STROOM setkání bez hranic. Pravidelně na ně zve podobně zaměřené sociální služby pro lidi v nepříznivé sociální situaci. A také letos klienty služeb přijedou podpořit známé osobnosti z řad herců a zpěváků. V letošním roce přitom STROOM setkání nepřipravuje jako soutěžní, ale půjde hlavně o zábavu, tanec a oslavu, ke které bude hrát prachatická kapela Laguna.

 

STROOM jako sociální služba podporující lidi, kteří se ocitli v nepříznivé sociální situaci, organizuje setkání jak pro své klienty, tak pro své přátelé. V minulých letech sem přijeli třeba klienti podobně zaměřené sociální služby z Javorníka, Písku nebo z denního stacionáře pro mentálně postižené ve Strakonicích. Letos je přijde podpořit a bavit se s nimi také zpěvák Stanislav Hložek, Hanka Křížková nebo herec Jan Potměšil. Setkání se uskuteční v prachatickém Národním domě ve středu 14. listopadu od patnácti hodin.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace