banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Živé Milevsko - Mezinárodní konference chytrých měst a obcí

    středa 16.10 9:00 - Milevsko, KD

  • Toulky za poznáním Severní Korea

    středa 16.10 10:00 - Milevsko, Kino

    Přednáška.

Zobrazit všechny události
 

Prachatičtí dopravní policisté hledají řidiče, který srazil chodkyni a odjel

Ilustrační foto.  , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Ted

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Ted

PRACHATICE – Policisté z prachatického dopravního inspektorátu vyšetřují nehodu, která se stala 19. února ve 12:11 hodin na přechodu pro chodce v prachatické Slámově ulici u elektra Kadlec. Auto barvy zlaté metalízy tu srazilo chodkyni. A řidič pak odjel. Policie hledá také řidiče auta, který byl svědkem této nehody.

 

„Ze zavinění dopravní nehody je důvodně podezřelý dosud nezjištěný řidič dosud neznámého osobního vozidla - pravděpodobně tovární značky Dacia nebo Hyundai - barvy zlaté metalízy, který nedal přednost chodkyni na vyznačeném přechodu pro chodce, čímž došlo ke střetu s chodkyní, která následně upadla před vozidlo na zem," popsala nehodu prachatická policejní mluvčí Martina Joklová.

Řidič po nehodě zastavil, s chodkyní chvíli mluvil a pak odjel. Svědkem nehody měl být řidič osobního vozu černé barvy, který tu dával přednost chodkyni. Policie ho vyzývá, aby se jí přihlásil, a žádá o svědectví i případné další svědky, aby se ozvali na linku 158 nebo 974 236 254.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace