banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Léto na Kampě - PPB a Zropuch

  sobota 24.8 18:00 - Klub Kampa, kampus JU, České Budějovice

  Festival.

 • Pivní slavnosti Myslkovice

  sobota 24.8 13:00 - Zámecký park, Myslkovice

Zobrazit všechny události
 

Při hromadné nehodě zemřela řidička, další dva lidé byli zraněni

AKTUALIZOVÁNO - 30.5.2018 07:46

JIŽNÍ ČECHY – Vážná dopravní nehoda s tragickými následky se stala v úterý 29. května odpoledne kolem 16. hodiny na silnici 34 mezi Štěpánovicemi na Českobudějovicku a osadou Dvorce u Třeboně na Jindřichohradecku. Došlo při ní ke kolizi čtyř vozidel – tří osobních aut a jednoho nákladního. A vyhasl při ní dnes už třetí život, a to řidičky osobního automobilu Hyundai. Zraněn byl řidič kamionu, kterého transportoval vrtulník do nemocnice. Řidič dalšího vozu Škoda Octavia byl také zraněn a převezen do nemocnice. Pouze řidič Renaultu vyvázl bez zranění.

Silnice bude obousměrně uzavřena do nočních hodin. Objízdné trasy řídí policisté a také zjišťují pravděpodobnou příčinu nehody. "Řidička Hyundaie podle prvotních informací přejela do protisměru a narazila kamionu do předního kola, ten dostal smyk a následně se převrátil na bok napříč silnicí a zdemoloval Škodu Octavia a Renault. Vše potvrdí až další úkony," přiblížil jihočeský policejní mluvčí Jiří Matzner. "Podle stavu všech vozidel, se všichni tři přeživší řidiči ´znovu narodili´," dodal.

Celkem od začátku roku zemřelo na silnicích v kraji 18 lidí, jen v úterý tři ženy.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Pete 

  Reagovat

   

  Jo, za volanty aut člověk denně vidí mnoho blbců.

  Vloženo 30.5.2018 12:36:17

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace