Kdy a kam

 • Okolím Písku - pěší výlet

  neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

  Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

 • Literární odpoledne v Heydukově památníku

  neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

  Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Přijďte si vyzkoušet nejen první pomoc do Zahradní v Prachaticích

Ilustrační foto. , Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

Ilustrační foto.     Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

PRACHATICE – Prachatický oblastní spolek Českého Červeného kříže zve širokou veřejnost na Světový den první pomoci do Zahradní ulice. Jde o tradiční akci, které se účastní také děti z místních základních a mateřských škol. Začátek je v pondělí 17. září v devět hodin dopoledne a ukázky potrvají do oběda.

 

Svou činnost v Zahradní ulici v Prachaticích při Světovém dni první pomoci představují kromě Červeného kříže také zdravotnická záchranná služba, hasičský záchranný sbor, policie, horská služba nebo i Jihočeská záchranná brigáda kynologů.

Na místě si budete moct první pomoc vyzkoušet a také si nechat změřit třeba krevní tlak. Pracovníci Červeného kříže vás také vybídnou, abyste se zamysleli nad tolik potřebným dárcovstvím krve nebo přispěli do sbírky Nadačního fondu Světluška.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace