Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Seniorský večer - Milevská čtyřka

  Čtvrtek 21.11 17:00 - Písek, KD

  Zahraje k poslechu a tanci kapela Milevská čtyřka se zpěvačkou.

 • Miroslav Donutil - Cestou necestou

  Čtvrtek 21.11 19:00 - Písek, Divadlo Fráni Šrámka

  Populární herec, bavič, vypravěč Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách.

Zobrazit všechny události
 

Příznivci cyklistiky, pozor! Kdo nepokořil Cunkov a neviděl Bizona, jakoby nebyl

 Autor: Archiv SPSVD

    Autor: Archiv SPSVD

JIŽNÍ ČECHY - Tímto výrokem uvádí Spolek pro sport všeho druhu Jistebnice silniční cyklistický závod do vrchu. A nejedná se o nějakou novotu. Ten letošní ročník, který se jede ve středu 26. července, je v pořadí už sedmačtyřicátý.

Závod, zařazený do Jihočeské amatérské ligy, se také jede jako mistrovství Jihočeského svazu cyklistiky v časovce jednotlivců mládeže do vrchu pro rok 2017. 

Mladší a starší žactvo startuje před obcí Jetřichovice ve směru od Cunkova. Ostatní kategorie z náměstí v Sedlci - Prčici. A trať to není nijak jednoduchá. Mladší a starší žáci musejí ujet tři kilometry s převýšením 230 metrů a na všechny ostatní čeká rovných šest kilometrů s převýšením 310 metrů.  Cíl pro všechny kategorie je u vysílače před osadou Ounuz (za cedulí Cunkov doprava do kopce směr Čertovo břemeno, Ounuz, Javorová skála). 

Prezentace a výdej startovních čísel proběhne v kanceláři závodu v Penzionu a restauraci U Bizona na Cunkově (GPS: 49°31’58.87″N;14°31’11.96″E) od půl čtvrté odpoledne. Úderem páté hodiny odpolední odstartují mládežnické kategorie a postupně pak všechny další. Závod se jede za plného silničního provozu, cyklistická přilba je pro všechny závodníky bez výjimky povinná. 

Více informací můžete získat na telefonním čísle 731 402 942 (Zdeněk Tomeček) nebo klikněte ZDE

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Ounzovák 

  Reagovat

   

  A kdo pokořil bizona a neviděl Cunkov, jako by nebyl....

  Vloženo 24.7.2017 19:07:12

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace