banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Začarovaný les

    pondělí 22.7 10:00 - Protivín, KD

    Loutková pohádka.

  • Kašpárek a prasátko

    pondělí 22.7 15:00 - Protivín KD

    Loutková pohádka.

Zobrazit všechny události
 

Regionální stáj České spořitelny Specialized je cítit na republikovém poli

MĚŠTO TOUŠKOV – Druhým závodem pokračoval o uplynulém víkendu Český pohár horských kol v západočeském Městě Touškově. Na nové a technické trati získali několik výborných výsledků také závodníci z regionálního týmu České spořitelny Specialized. V sobotu vyhrál s náskokem takřka dvou minut Jaroslav Vondráček v kategorii expertů a Monika Nárovcová byla šestá mezi staršími žákyněmi. V neděli vybojovali Oskar Marek a Jan Sáska čtvrté, respektive páté místo v dramatickém závodě juniorů a řekli si tak o nominaci do reprezentačního družstva na světový pohár juniorů. V juniorkách dojela osmá Zuzana Šafářová, která měla po startu pád a problémy s řazením. Tereza Sásková předvedla excelentní výkon v elitním ženském závodě a vybojovala vynikající čtvrté místo v celkovém pořadí, suverénně navíc vyhrála kategorii do 23 let.

David Zadák a Samuel Jirouš v elitním závodě mužů dojeli na hranici první desítky – jedenácté, respektive dvanácté místo v celkovém pořadí jim vyneslo třetí a čtvrtou příčku v klasifikaci kategorie U23. O nadcházejícím prvním květnovém víkendu bude týmový výběr startovat na mezinárodních závodech v německém Heubachu, kde se jede i světový pohár juniorů.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace