Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

 • Zámecký park v Červeném dvoře

  Čtvrtek 16.5 až neděle 29.9 - Regionální muzeum, Český Krumlov

  Dokumentační výstava, mapující historický vývoj a proměny zámeckého parku v Červeném Dvoře.

 • Kapličky, boží muka a kříže na Písecku a Milevsku

  Čtvrtek 4.4 až neděle 30.6 - Milevský klášter

  Výstava.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Rekonstrukce Fišerky je týden v předstihu. Tento týden nastoupí semafory

 Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

    Autor: Tomáš Přibyl - Jižní Čechy Teď

VIMPERK – Práce na rekonstrukci vimperské křižovatky Fišerka a její přestavbě na kruhový objezd vstupují do druhé fáze. Firma Strabag, která rekonstrukci provádí, je podle místostarosty Zdeňka Kuncla s pracemi týden v předstihu a tento týden se pustí do hlavní části této investice. To znamená, že provoz na křižovatce začnou řídit semafory a polovina jí bude uzavřena.

 

Přesný termín uzavření pravé poloviny Fišerky není stanoven. Uzavírka je povolena ode dneška, ale bude záležet na dokončení prací na první etapě. Provoz řízený semafory tu tak řidiči mohou čekat každým dnem. Radnice ale nečeká, že by to mělo ve městě přinést velké dopravní problémy, protože místní řidiči znají možnosti, jak se Fišerce vyhnout.

„Ve druhé etapě je dopravně zásadních jen několik věcí – výjezd z čerpací stanice bude možný jen směrem na Strakonice, na parkoviště Jednoty a z něj se bude možné dostat také jen od Strakonic a provoz na Fišerce bude řízen semafory," řekl Zdeněk Kuncl.

Diskuse k článku - 1 příspěvek
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 • Martin 

  Reagovat

   

  hm, to tady v tom kraji na II/145 bude fakt bomba... Zdíkovec - uzavřenej už od dneška do konce července, průtah Zdíkov - uzavřen postupně do konce léta, před Stachama oprava motu, Stachy časem taky uzavřený taky.. ted Fišerka… objížďku aby člověk pohledal...

  Vloženo 27.5.2019 12:53:44

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace