banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Swing Band Tábor

    neděle 25.8 19:30 - Milevsko - 1. nádvoří kláštera

    Koncert.

  • Bartolomějské posvícení

    neděle 25.8 13:30 - Milevsko, park Bažantnice

    Neděle v lidovém tónu - Moravanka, Bohemia, myslivecké slavnosti a mnoho dalšího.

Zobrazit všechny události
 

Řidič u Prachatic byl v krátké době druhou letošní obětí nehod na jihočeských silnicích

 Autor: Policie ČR

    Autor: Policie ČR

AKTUALIZOVÁNO - 22.1.2019 13:32

PRACHATICE – Na jihočeských silnicích dnes vyhasl další lidský život, letos druhý. K tragické dopravní nehodě došlo po osmé hodině ráno na silnici z Prachatic do Volar nedaleko Fefrovského rybníka.

 

„Mladý řidič osobního vozidla Peugeot 307 jedoucí od Libínského Sedla do Prachatic nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem, vlastnostem a povaze komunikace, následkem čehož dostal s autem smyk, vyjel do protisměru a dále mimo vozovku, kde se s vozidlem přetočil na střechu a narazil do vzrostlého stromu. Při nehodě bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl," upřesnila prachatická policejní mluvčí Martina Joklová.

Na místě byly přítomny všechny složky integrovaného záchranného systému. Komunikace Prachatice – Libínské Sedlo byla celé dopoledne zcela uzavřena, poté byl provoz do 12.30 hodin řízen kyvadlově. Hmotná škoda na vozidle byla odhadnuta na 100 tisíc korun.

K totožné nehodě došlo v pondělí 21. ledna ráno v Bavorově na Strakonicku, kde řidič taktéž vjel do protisměru a narazil do stromu. Zaklíněného muže se již nepodařilo oživit.

 

 

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace