Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • On lâche les chiens (FR) + Accident Instantané (FR)

    neděle 21.7 20:00 - Tábor, Stánek (Žižkovo náměstí)

    Koncert.

  • S muzeem v přírodě

    neděle 21.7 8:00 - Písek, sraz Svatotrojický hřbitov

    Ornitologická procházka.

Zobrazit všechny události
 

Senior se utopil v yacht clubu a mladý muž se zabil na kole

ČESKOKRUMLOVSKO – Na Českokrumlovsku se staly o víkendu dvě tragické nehody. V obou případech šlo zřejmě o nešťastné náhody nebo chyby. V Yacht clubu Černá v Pošumaví se utopil senior narozený v roce 1937 a pocházející z Českobudějovicka a u obce Malonty byl nalezen mrtvý mladý cyklista pocházející z Prahy.

 

Mrtvý senior byl v Yacht clubu Černá v Pošumaví nalezen v sobotu 6. října ráno. „Senior dle zjištěných skutečností pravděpodobně při pohybu u kamenité hráze sklouzl do vody, kde bohužel zůstal. Nalezl ho až náhodný svědek, který zalarmoval strážce zákona," řekl policejní mluvčí Milan Bajcura. Tělo z vody vyndali na břeh policejní potápěči a lékař už mohl konstatovat pouze smrt. Přesnou příčinu úmrtí určí pitva.

Mrtvý mladý cyklista z Prahy (ročník 1985) byl pak nalezen v neděli. „Na místo vyjeli nejen dopravní policisté Územního odboru Český Krumlov, ale zároveň kriminalisté téhož odboru. Také se na místo dostavil lékař Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje, který po ohledání mohl jen stanovit smrt - pravděpodobně po pádu na hlavu," řekl Milan Bajcura. Cyklista zřejmě spadl z kola při jízdě na nerovném povrchu a svým zraněním podlehl. I u něj určí přesnou příčinu smrti nařízená pitva.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace