Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Bedřich Smetana - Prodaná nevěsta

    pátek 6.12 19:00 - DK Metropol, České Budějovice

    Komická opera.

  • Bertolt Brecht Zadržitelný vzestup Artura Uie

    pátek 6.12 19:00 - Bouda, České Budějovice

    Politická komedie.

Zobrazit všechny události
 

Šestnáctiletá dívka se opět nevrátila na internát

Valerie Leškovská , Autor: PČR

Valerie Leškovská     Autor: PČR

AKTUALIZOVÁNO - 28.1.2014 10:14

SOBĚSLAV - Policisté vyhlašují pátrání po šestnáctileté Valerii Leškovské, svěřenkyni Dětského domova Sedlec - Prčice. Dívka je v ubytována na internátu Střední školy řemeslné v Soběslavi, kde studuje. Včera v pondělí 27. ledna se však na internát nevrátila a nedala o sobě ani žádnou zprávu. Podle informací od spolužáků dívka už během vyučování avizovala, že uteče. Šestnáctiletá dívka už utekla několikrát. Může se pohybovat po celém území České republiky.

 

Hledaná dívka Valerie Leškovská je střední, asi 160 centimetrů vysoké postavy, má hnědé oči a středně dlouhé, hnědé vlasy. Na sobě měla černé kalhoty a hnědou bundu, obuta byla do vysokých černých kozaček na podpatku.
„Táborští policisté žádají média a širokou veřejnost o pomoc při pátrání po hledané mladistvé dívce. Jakékoliv informace o pobytu či výskytu hledané dívky sdělte prosím policistům soběslavského obvodního oddělení na telefonním čísle 974 238 740, případně cestou policejní linky 158,“ doplnil tiskový mluvčí táborských policistů Miroslav Doubek.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Kam dál?

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace