Kdy a kam

  • Okolím Písku - pěší výlet

    neděle 18.11 13:00 - Písek - sraz před Sportovní halou v Tylově ul.

    Klub českých turistů - Otava Písek. Trasa bude určena dle charakteru počasí až na místě srazu. Pěšky do 10 km. Možnost krátkého přesunu vlakem nebo autobusem.

  • Literární odpoledne v Heydukově památníku

    neděle 18.11 16:00 - Památník A. Heyduka, Tyršova 438, Písek

    Připravila a uvádí Stanislava Hošková.

Zobrazit všechny události
 

Setkání s fotografiemi smyslové aktivizace v Prachaticích

 Autor: Petra Kalná

    Autor: Petra Kalná

PRACHATICE – Sídlo prachatické neziskové organizace KreBul hostí výstavu fotografií, které zachycují smyslovou aktivizaci hlavně u seniorů. Její garantkou i průkopnicí v jižních Čechách je ředitelka prachatického domova seniorů Hana Vojtová. A aktivizaci dokumentuje prachatický fotograf Karel Rabenhaupt.

 

A právě jeho fotografie tvoří výstavu, kterou hostí KreBul v Prachaticích na Zlaté stezce 145 a kterou je možné navštívit denně od desíti do sedmnácti hodin. Kromě seniorů zaměřuje Hana Vojtová smyslovou aktivizaci také na osoby s demencí. Tento týden se v KreBulu a jeho SeniorPointu uskutečnilo setkání jak s Karlem Rabenhauptem, tak s Hanou Vojtovou. Kdo na výstavu zavítá, uvidí na vlastní oči, co je smyslová aktivizace a jak seniorům pomáhá.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace