Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Vimperské kvízování vol. 2

    pátek 15.11 19:00 - Kavárna Ve Skále, Vimperk

    Zábavný kvíz pro dvou až čtyřčlenné týmy, který prověřuje vědomosti, důvtip i schopnost spolupráce.

  • Renne Dang Live

    pátek 15.11 21:00 - Calypso, Vimperk

    Koncert Tour 2019 i ve Vimperku. Kytky z Pumpy, Čas na změnu.

Zobrazit všechny události
 

Sledovanost Jihočeské televize se zvýšila

Jihočeskou televizi sleduje v jižních Čechách přes 233000 unikátních diváků týdně. Od posledního průzkumu sledovanosti tak Jihočeská televize znovu posílila svou pozici na mediálním trhu a její sledovanost vzrostla o více než 15000 diváků týdně.


Naprostá většina lidí v Jihočeském kraji zná Jihočeskou televizi jako svou regionální televizi a bezmála polovina obyvatel jižních Čech ji i pravidelně sleduje. Oficiální průzkum sledovanosti opět zpracovala renomovaná agentura MediaResearch.
„Výsledek průzkumu mě velice potěšil. Od spuštění Jihočeské televize v červnu 2012 jsme ušli obrovský kus cesty. Stále větší a větší přízeň diváků je pro mne i celý tým Jihočeské televize to největší poděkování a ten nejsilnější hnací motor k další práci. Moc si toho vážíme.“ říká Zuzana Pecková, výkonná ředitelka Jihočeské televize.
Jihočeská televize připravila pro rok 2014 několik nových pořadů a intenzivně také vylepšuje svoji prezentaci na internetu. „V současné době pracujeme na několika novinkách. Na našich internetových stránkách www.jihoceskatelevize.cz brzy spustíme online streaming, díky kterému budou mít naši diváci, kteří nás raději sledují přes počítač, možnost sledovat online přesně to, co v tu chvíli běží v televizi. Zároveň s tím už testujeme nový online videoarchiv, který jsme vytvářeli na základě požadavků našich diváků.“
Pro prodej národní reklamy je Jihočeská televize nově zastupována agenturou Czech Regio TV.
Výzkum agentury MediaResearch v Jihočeském kraji byl realizován prostřednictvím telefonického sběru dat, metodou CATI, v období od 4. do 10. 11. 2013.
V současné době je jedinou regionální digitální televizí na jihu Čech. Vysílá z vysílače Kleť na 22. kanálu v multiplexu 3. nebo na webových stránkách www.jihoceskatelevize.cz a na kanálu Youtube. Šíří nás také někteří provozovatelé kabelových systémů (ELSAT, UPC). Jihočeskou televizi lze tedy sledovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace