Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Squatteři v Prachaticích obsadili volný byt

Ilustrační foto , Autor: PČR

Ilustrační foto     Autor: PČR

PRACHATICE – Čtyři squatteři neoprávněně obsadili prázdný byt ve třetím patře domu v Krumlovské ulici v Prachaticích, a to tím způsobem, že nejprve vyrazili vstupní dveře bytu a vložku zámku dveří bytu nahradily jinou zámkovou vložkou. Potom společně byt využívali, a to od prosince do ledna, hlavně k nočnímu přespávání. Majiteli tak způsobili škodu skoro za 13 tisíc korun.


„Prachatičtí kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyř osob z Prachatic, obviněných z přečinu neoprávněného zásahu do práva k domu, bytu nebo k nebytovému prostoru a z přečinu poškození cizí věci. Všichni čtyři společně v polovině prosince 2013 bez právního důvodu obsadily volný byt v ulici Krumlovská. Byt využívali všichni společně od prosince 2013 do ledna 2014, zejména k nočnímu přespávání, čímž poškozené organizaci způsobily škodu za téměř 13 tisíc korun. Další vyšetřování provádí prachatičtí kriminalisté, obviněné osoby stíhají na svobodě,“ řekla tisková mluvčí prachatických policistů Martina Joklová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace