banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Pouťové posezení s harmonikou

    neděle 16.6 11:00 - Božetice, místní kaplička a koupaliště

    Mše od 11.00 a ve 13.30 hodin začíná neckyáda.

  • Sekáč Podlesí

    neděle 16.6 8:00 - Tažovice, Kolčava

    Třetí ročník závodu v sečení kosou.

Zobrazit všechny události
 
 
 
 

Soutěže (1)

 

Starší dorostenci Motoru vyřadili obhájce titulu a zítra budou hrát o mistrovský titul!

OSTRAVA – Tahle pohádka ještě nekončí! Starší dorostenci HC Motor České Budějovice dnes postoupili do finále nejvyšší soutěže, když vyřadili v semifinálové bitvě obhájce titulu z Plzně po vítězství 5:2. Už jen poslední krok tak chybí k tomu, aby trenér Radek Bělohlav dovedl mladé muže s „eMkem“ na prsou až na úplný vrchol. Už nyní je navíc Motor nejlepším tuzemským klubem v kategorii, žádný český tým nemůže být lepší. Ve finále extraligy totiž Českobudějovičtí vyzvou rakouský Salzburg, jehož věhlasná akademie EC Red Bull hraje českou nejvyšší soutěž. Zápas o mistrovský titul je na programu zítra od 11 hodin a přímým přenosem ho bude vysílat Česká televize.


HC Plzeň 1929 – HC Motor České Budějovice 2:5
(2:3, 0:1, 0:1). Branky a nahrávky: 9. Lang (Přikryl, Mužík), 11. Lang (Přikryl) – 2. Toman (Novák, Čížek), 5. Hrubec (Šafář, Doktor), 16. Novák (Čížek), 27. Toman (Hubata), 57. Novák (Čížek, Toman).

Sestava Českých Budějovic: Svoboda (Lidák) – Doktor, Vávra, Kubíček, Škola, Svach, Čížek, Šafář, Hubata – Silný, Novák, Beránek, Krcho, Řezáč, Egert, Hrubec, Toman, Vaculík, Čížek, Masopust, Grossmann.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace