banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Transsibiřská a Transmongolská magistrála

    Úterý 20.8 20:30 - Stánek - Žižkovo náměstí, Tábor

    Cestopis.

  • Loutka - Dvorní divadlo

    Úterý 20.8 18:30 - Jezírko v parku za Kulturním domem Veselí nad Lužnicí

    Divadelní komedie pod širým nebem.

Zobrazit všechny události
 

Starý trik zafungoval - podvodníci napálili seniora. Policie žádá o pomoc

ČESKOBUDĚJOVICKO - Na starý trik s telefonátem vnukovi, doplatil senior z Doubravice na Českobudějovicku. Toho 28. června, někdy mezi půl třetí a půl čtvrtou odpoledne, navštívili dva muži s tím, že je za ním posílá jeho vnuk pro nějaké věci.

No a protože se senior chytil, všechno dále běželo podle už několikrát vyzkoušeného a také popsaného scénáře. Oba dotyční podvodníci před starý pánem předstírali telefonický hovor s jeho vnukem a ten jim na základě tohoto hovoru prodal za pakatel kamenné koryto o rozměru 133x60x55 cm ze štípané žuly a historický motocykl JAWA 250/599-04 (r.v. 1967) s postraním vozíkem Velorex 560 modré barvy v laminátovém provedení. Muži na místo přijeli dodávkovým vozem bílé barvy s velkým přívěsem. Na něj věci naložili a odjeli.

K popisu mužů:  první muž byla silnější postavy, výšky cca 175 cm, krátké prošedivělé vlasy, věk kolem 50 let. Oblečen do pracovního oděvu – montérek modré barvy. Druhý muž byl vyšší, cca 180 cm, štíhlejší postavy, krátké hnědé vlasy, věk kolem 50 let, oblečen stejně jako první, tedy v montérkách.

Policisté žádají všechny osoby, které by věděly, kde se popisované nacházejí a také každého kdo by mohl k tomuto případu podat jakoukoliv informaci, aby kontaktoval obvodní oddělení v Boršově nad Vltavou (ulice Na Planýrce 206), popřípadě telefonicky na lince 974 226 710, případně na lince tísňového volání 158.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace