banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Strakonický dudák aneb Hody divých žen

    pátek 23.8 20:30 - Hrad Strakonice - II. hradní nádvoří

    Hra J. K. Tyla v podání DS Čelakovský.

  • Vlksický Kašpar 2019 - Jonáš a Tingl - Tangl

    pátek 23.8 21:00 - Vlksice

    Divadelní představení.

Zobrazit všechny události
 

Světová série pokračovala v Heubachu. Sáska a Zadák bodovali do žebříčku UCI

HEUBACH (NĚMECKO) – O uplynulém víkendu se v německém Heubachu konal závod horských kol zařazený do nejvyšší kategorie High class, v jehož rámci se jela i světová juniorská série. Na těžké rozbahněné trati rozmáčené deštěm a v teplotě kolem dvou stupňů nad nulou se neztratili ani závodníci regionálního týmu České spořitelny Specialized. V juniorském závodě si nejlépe vedl v konkurenci 122 startujících Jan Sáska, dojel na 24. místě a získal dva body do mezinárodního žebříčku UCI. V kategorii mužů do 23 let startovali dva závodníci David Zadák a Samuel Jirouš. Lépe si vedl David, který svým výborným závěrem vybojoval 14. místo a další dva body do žebříčku, Samuel dojel na 24. pozici.


V elitním závodě žen startovala Tereza Sásková, v nabité konkurenci se neztratila a dojela na 22. místě. Zuzana Šafářová dojela mezi juniorkami třicátá.

O nadcházejícím víkendu čeká závodníky České spořitelny Specialized další ze závodů Českého poháru, tentokrát v Peci pod Sněžkou.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace