banner3
Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Milevské léto - Rightnow a Maddie

    Čtvrtek 18.7 18:00 - Milevsko, KD - amfiteátr

    Koncert.

  • Promítání filmu Obr

    Čtvrtek 18.7 - Na Lipníku, Kovářov

    Začátek po setmění.

Zobrazit všechny události
 

Svezení stopařky se jim nevyplatilo. Okradla je

Ilustrační foto , Autor: Archiv

Ilustrační foto     Autor: Archiv

VOLARY – Svezení stopařky se vymstilo partnerské dvojici mířící na dovolenou. Její začátek se jim nevydařil, kvůli své dobrotě přišli o více než sedm tisíc korun.

 

Ve čtvrtek po šestnácté hodině si je v Horní Plané stopla žena, kterou dovezli do Želnavy. Během jízdy z kabelky odložené na zadním sedadle sebrala peníze.  Po zlodějce pátrají volarští policisté.

Nejedná se o ojedinělý případ. Během uplynulých dvou let řešili na Prachaticku devět podobných případů. Pět z nich má na svědomí čtyřiadvacetiletá žena z Českokrumlovska, proti které je v současné době vedeno trestní řízení.

„Věci, které nebudete během jízdy potřebovat, například tašky, kabelky, peněženky nebo notebooky, raději uložte do zavazadlového prostoru nebo do schránky přístrojové desky. Obezřetnost je určitě na místě a záleží vždy jen na řidiči, koho si do svého vozu pustí,“ uvedla tisková policejní mluvčí Martina Joklová.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace