Jižní Čechy TEĎ - nejrychlejší zprávy z regionů
 
 
 

Kdy a kam

  • Krampus

    sobota 14.12 15:00 - Kaplice, město

  • Adventní koncert k 200. výročí narození Františka Gregory

    sobota 14.12 17:00 - Písek, Kostel Narození Panny Marie

Zobrazit všechny události
 

Tereza Sásková ve světovém poháru atakuje elitní desítku

VAL DI SOLE/LENZERHEIDE – První dva srpnové víkendy se konaly dva závody světového poháru horských kol. Výborných výsledků na nich dosáhla Tereza Sásková z regionálního týmu České spořitelny Specialized. Ve Val di Sole vybojovala na těžké trati vynikající 13. místo a na cestě za ještě lepším umístěním byla o týden později ve švýcarském Lenzerheide. Nakonec ji o umístění v první desítce připravil defekt předního kola, přesto byla v cíli na výborném 14. místě. To jí zajistilo stejné umístění v celkovém pořadí světového poháru. Méně se dařilo mužům do 23 let. Sam Jirouš s vysokým startovním číslem obsadil na obou závodech shodně 77. místo. David Zadák byl jednou 70. a podruhé závod nedokončil.


Koncem měsíce čeká závodníky mistrovství světa v kanadském Mont Saint Anne. Tam se nominovali z regionálního týmu Tereza Sásková do závodu U23 ženy, Jan Sáska mezi juniory a David Zadák do závodu U23 muži.

Diskuse k článku - napište váš názor
 

Další zprávy z regionu

 
 

Diskuse ke článku

Zbývá znaků: 1200
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace